KONTAKT

BRANCHE-UDPLUK



Brug for hjælp?

KONTAKT OS HER

 
 
 
 
 

KONTAKT OS


VI VIL RIGTIG GERNE HØRE FRA DIG

Kontakt

Tel: (+45) 75857911


E-mail: scanteam@scanteam.dk


Salg:

Steen Jørgensen                       steen@scanteam.dk          Mobil: 20286715


Holger Madsen                         holger@scanteam.dk         Mobil: 40407927


 


Service:

Dion Schultz Andreasen          dion@scanteam.dk             Mobil: 40407911


 


Bogholderi:

Jeanette Bøgelund                    jeanette@scanteam.dk          Tlf: 75857911


 


Reservedele:

Jeanette Bøgelund                   jeanette@scanteam.dk          Tlf: 75857911


Pia Wøbbe                                 pia@scanteam.dk                    Tlf: 75857911

Åbningstider


Besøgsadresse:

Torvegade 25

7160 Tørring



Åbningstider:

Mandag – Torsdag: 08:00-16:00

Fredag: 08:00-14:00



Julen 2018.

Vi holder ferie lukket fra og med d. 21/12 til og med d. 4/1-2019.


Vi ønsker jer alle en glædelig jul og et godt nytår.

MØBELPOLSTRING

SKOMAGERI

SEJLMAGERE

AUTOPOLSTRING

Scanteam Danmark AS


Torvegade 25

DK-7160 Tørring

DANMARK

Tel. +45 7585 7911

scanteam@scanteam.dk

www.scanteam.dk

Amatec AS

Sykkylvsvegen 413, N-6230

Sykkylven

NORGE

Tel +47 7024 5200

Fax: +47 7024 5201

firmapost@amatec.no

www.amatec.no

Scantima Maskin OY

Hermiankatu 6-8 H

FI-33720 TAMPERE

FINLAND

Tel. +358 3140 7100

Fax. +358 3140 7102

info@scantimamaskin.fi

www.scantimamaskin.fi

Indukta AB

Viaredsvägen 22 B

S-504 64 Borås

SVERIGE

Tel. +46 3323 7050

Fax +46 3323 7060

info@indukta.se

www.indukta.se

Amatec Polska SP. Z O. O.

Radwanice kolo Wroclawia, ul. Kolejowa 2,

55-010 Święta Katarzyna

POLSKA

Tel. +48 4265 8942 2

Fax. +48 4265 8969 9

info@amatec.pl

www.amatec.pl